Flamur Noka: Mora pushkën dola n’mal, por armikun e kisha brenda

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka, nuk i ndal sulmet ndaj kryedemokratit Basha, pas vendimit të tij për të përjashtuar nga grupi parlamentar i PD-së Sali Berishën.

Noka këtë herë ka sulmuar përmes një poezie, e cila shpreh tradhëtinë nga brenda grupit mes rreshtave.

Mora pushken dola n’mal,

Te luftoja per atdhe..,

Ku ta dija une i gjori..,

Se armiku ishim …Ne……

Kujtojmë se Noka ka dalë në mbështetje të plotë e pa rezerva të Berishës në betejën që ai ka nisur, së bashku me Tritan Shehun dhe Edi Palokën./albeu.com


Shtuar 13.09.2021 10:15