Fëmija 6-vjeçar rrëzohet me bicikletë në Bulqizë, transportohet me helikopter në Tiranë

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Fushë-Bulqizë.

Një fëmijë i moshës 6 vjeç me iniciale O.L është rrezuar duke luajtur me biçiklete dhe për pasojë ka marrë plagë të rënda në kokë.

Fëmija ka marrë ndihmën e parë në spitalin e Bulqizës dhe më pas është  transportuar me helikopter drejt Tiranës.


Shtuar 8.04.2021 17:55