Euro dhe paundi britanik në “pikiatë”, dollari shënon rritje! Njihuni me këmbimin valutor (FOTO LAJM)

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje të lehtë e Dollarit. Paundi Britanik dhe Euroja kanë shënuar rënie, ndërsa Franga Zvicerane nuk ka pësuar ndryshime.

Më poshtë paraqitet këmbimi valutor i përditësuar:

Dollari: Blihet 106.3, Shitet 107.1

Euro: Blihet 122.2, Shitet 122.9

Paundi Britanik: Blihet 142.3, Shitet 143.3

Franga Zvicerane: Blihet 115.2, Shitet 116/albeu.com/


Shtuar 12.11.2021 08:27