Është vetëm 3 vjeç, por është një fenomen futbolli (VIDEO)

Aaron Raphael, është vetëm 3 vjeç  por ka një talent të frikshëm duke realizuar gola në porta dhe në kosha të ngushta.

Ai ka lindur në Indi dhe është stërvitur nga babai i tij që kur ishte vetëm 10 muajsh. /albeu.com/


Shtuar 8.04.2021 16:58