Enkelejd Alibeaj mbledh sot grupin parlamentar të PD-së

Është mbledhur këtë të premte grupi parlamentar i Partisë Demokratike.

Të pranishëm janë 9 deputetë dhe Roland Bejko, kandidat për kryetar bashkie në Tiranë.

Deputetët e pranishëm

1.Gazment Bardhi
2.Arbi Agalliu
3.Lefter Geshtenja
4.Flutura Acka
5.Merita Bakiu
6.Eralda Tase
7.Selaudin Jakupllari
8. Zheni Gjergji
9.Andi Ulliri