EMRI/ Vrasja në Shkodër, 19-vjeçari i ekzekutuar ishte duke pirë kafe, policia rrethon zonën (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Shkodrës mbrëmjen e sotme.

Një 18-vjeçar është vrarë me armë zjarri ndërsa ndodhej brenda një lokali në Bulevardin “Bujar Bishanaku:” i njohur ndryshe si rruga e gjerë.

Bëhet fjalë për Erjon Xhenjo.

Burimet  bëjnë me dije se viktima ka qenë duke pirë kafe, ndërsa është qëlluar me armë.

Deri në këto momente nuk ka informacion se kush është autori.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton mbi rastin.

 

Shtuar 18.09.2022 20:43