EMRAT/ Lëvizte me pistoletë me silenciator në makinë, arrestohen dy shokët në Tiranë (VIDEO)

Policia ka arrestuar shtetasit Ermir Kroqi dhe Martin Ramaj. Paskontrolleve të policisë, 45 vjeçarit Emir Kroqi i është gjetur pistolet me silenciator në makinë.

Më tej pas kontrolelve të bëra në banesën e këtij të fundit policia gjeti municione të ndryshme luftarake, si pushkë sportive dhe fishekë të tjerë pa leje. Martin Ramaj u vu në pranga si person i cili nuk kishte kallëzuar krimin./albeu.com