Elon Musk mohon lidhjen me gruan e bashkëthemeluesit të Google, Sergey Brin

 

Elon Musk ka mohuar zërat se ai ka pasur një lidhje të shkurtës me gruan e bashkëthemeluesit të Google, Dergey Brin, Nicole Shanahan.

Shefi i Tesla dhe SpaceX tha në Twitter se nuk kishte “asgjë romantike” mes tij dhe zonjës Shanahan, duke shtuar se ai dhe zoti Brin mbeten miq.

Tweet-i i Musk erdhi pas një raporti të Wall Street Journal që citonte burime të paidentifikuara duke thënë se ai ishte përfshirë në një lidhje të shkurtër më zonjën Shanahan./albeu.com