EKSKLUZIVE/ Momentet më pikante të sfidës Torino-Napoli (FOTO LAJM)

Napoli siguroi një fitore me mjaft vlerë ndaj Torinos.

Skuadra e Gattusos fitoi 0-2 me golat e Bakayoko dhe Osimenh duke u ngjitur në vendin e 3 në Serie A.

Në këtë takim Elseid Ysaj luajti 90 minuta të plota. Albeu.com ju sjell momentet më të mira nga fotoreporteri Nderim Kaçeli.


Shtuar 27.04.2021 13:24