E shtuna në familjen e Bashës, drekën e gatuan vajza e vogël (FOTO LAJM)

Përmes një postimi në Instagram, bashkëshortja e Lulzim Bashës, ka nxjerrë një foto nga shtëpia duke treguar se kush e ndihmon atë në përgatitjen e drekës.

Aurela ka nxjerrë vazjën e vogël, Viktorian, e cila i ka duart me brumë dhe po përgatit drekën.

” Ndihmë për drekën nga Viktoria. E shtunë”, shkruan Aureal./albeu.com

 


Shtuar 15.05.2021 14:34