EMRI/ E rëndë në Bulqizë, 56-vjeçari humb jetën ndërsa po peshkonte

Një 56-vjeçar  i identifikuar si Ramazan Murrja në Dibër ka humbur jetën ndërsa ishte duke peshkuar me gjerenator në lumin Drin.

Mësohet se viktima ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 18.30, është dërguar në spitalin e Bulqizës pa shenja jete shtetasi R. M., 56 vjeç, i cili paraprakisht dyshohet se duke gjuajtur peshk në lumin Drin, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./albeu.com


Shtuar 2.08.2021 21:23