E rëndë! Momenti i përplasjes së ferrarit ku humbi jetën vëllai i deputetes (VIDEO)

Kanë dalë pajmet e aksidentit tragjik të ndodhur mbrëmjen e djeshme në Greqi, ku humbi jetën vëllai i deputetes Katerina Monogyiou, George, 45 vjeç, i cili drejtonte makinën për herë të parë sot.

Aksidenti ndodhi në zonën e Pigadakias, ku një makinë luksoze “Ferrari” është përplasur me një pemë, për pasojë ka marrë flakë.

Aksidenti ka ndodhur kur drejtuesi i mjetit ka tentuar të shmangë një këmbësor dhe për pasojë ka humbur kontrollin e makinës e cila është përplasur me në një pemë dhe ka marrë flakë.

Mësohet se brenda Ferrarit ndodhej bashkëshortja e biznesmenit 45-vjeçar, Athena Kontopanou, e cila u hodh nga dritarja pas përplasjes së dhunshme.

Trupi i pajetë i 45-vjeçarit u transportua në morgun e Vulës ndërsa e plagosura është transportuar në Spitalin e Përgjithshëm Shtetëror të Nikaisë./albeu.com/


Shtuar 14.01.2022 09:26