E pazakontë! Gruaja lakuriq futet live në emision të vrasë moderatoren (VIDEO)

Pe aici a pătruns atacatoarea Mirelei Vaida în platoul emisiunii! Decizie radicală luată la Acces Direct,

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Rumani në një televizion të njohur.

Në një emision një grua tërësisht nudo ka hyrë në studio dhe ka tentuar të godasë prezantuesen, Mirela Vaida me tullë.

Në videon që po qarkullon kudo, shihet se si nga regjia vrapuan menjëherë dhe u përpoqën ta ndalonin atë, por gjithsesi ajo arriti të gjuante tullën që mbante në dorë por fatmirësisht, tulla nuk e goditi prezantuesen.

Shtuar 22.03.2021 07:03