“E meritonim finalen”, reagon Ronela: Dje dola për të pirë, ndjej dhimbje

Mbas performancës së djeshme në Eurovision të këngëtares shqiptare, Ronela Hajati, vjen reagimi i swaj i parë në rrjetet sociale.

Hajati është shprehur se e merritonim një finnale dhe se dje kishte dalë për të pirë për të harruar gjithcka.

Ronela Hajati: Ende nuk e kam parë, sepse nuk mundem. Dje dola për të pirë, për të harruar dhe kjo ndodhi! Plus performanca e “Sekret” është 1 milion! Ende e ndjej këtë dhimbje të madhe në gjoks, sepse e merituam këtë finale, por Zoti i di gjërat më mirë! Ju dua!/albeu.com

Shtuar 11.05.2022 18:40