E martuar me nipin e Enver Hoxhës, Rezarta feston si e “çmendur” rezultatet e PS (FOTO LAJM)

Proçesi i numërimit të votave është drejt fundit. Deri më tani, kryeson bindshëm PS e cila ka 74mandate qeverisëse, e ndjekur nga PD me 59 mandate qeverisëse, LSI me vetëm 4 mandate dhe PSD e Tom Doshit me 3 mandate.

Këto rezultate kanë gëzuar shumë edhe bashkëshorten e ish-diktatorit Enver Hoxha, Ermalit.

Instagrami i Rezarta Shkurtës është shndërruar në ngjyrë lejla. Shkurta ka postuar një numër të madh InstaStory ku shfaqet duke festuar me shampanjë dhe çdo gjë mban njgyrën lejla.

“Për ditë të lumtura si kjo”, shkruan Rezarta Shkurta./albeu.com/

 


Shtuar 27.04.2021 13:07