E la e dashura, shqiptari në Greqi vret veten

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Greqi në Ilia. Një 31-vjeçar është gjetur i varur në një pemë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së hënës dhe mësohet se arsyeja pse i riu i dha fund jetës ishte ndarja nga e dashura e tij.

Më herët ai kishte kërcënuar se do të bënte vetëvrasje pasi ajo nuk donte të ishte më me të.

Vajza ka kontaktuar autoritetet për një mesazh që ka marrë në celular, por ishte tepër vonë./albeu.com

Shtuar 18.01.2022 09:34