Zidane e mbyll me Realin, e konfirmon gazetari i njohur

Gazetari italian, Fabrizio Romano raporton se Zidane ka vendosur të largohet nga klubi madrilen.

“Zinedin Zidane ka vendosur të lërë Real Madrid me efekt të menjëhershëm”, ka thënë gazetari italian.

E ardhmja e Zidane ka qenë pikë diskutimi në kampin madrilen dhe siç duket ka marrë fund aventura e tij.


Shtuar 26.05.2021 23:42