Zhgënjen Anglia, bllokohet në shtëpi nga Skocia

Anglia nuk ka shkuar më shumë se barazimi pa gola në Wembly ndaj Skocisë, shkruan Albeu.com.

Ishte një ndeshje e dobët e kombëtares angleze e cila nuk ishte konkrete para portës skoceze.

N Grupin D Anglia mban vendin e parë me 4 pikë po aq sa ka dhe Çekia.

Ndërkohë, në ndeshjen e radhës, Anglia luan përballë Çekisë, ndërsa Skocia ndaj Kroacisë. /albeu.com/

Shtuar 18.06.2021 22:50