Zhbllokohet supersfida Real Madrid-Chelsea (VIDEO)

Pa 14 minutash lojë, në Madrid është zhbllokuar supersfida në gjysmëfinalen e Champions mes Real dhe Chelsea.

Një asist perfekt i Rudiger për Pulisic i dha mundësi amerikanit që të driblojë portierin e Realit dhe të shënojë me portën e boshatisur më pas.


Shtuar 27.04.2021 21:20