Zhbllokohet sfida, Austri-Maqedoni (VIDEO)

Zhbllokohet sfida mes Austrisë dhe Maqedonisë.

Maqedonia i ka rezistuar vetëm 18 minuta pasi Lainer përfiton nga përgjymja e mbrojtjes maqedonase duke gjetur golin e avantazhit. /albeu.com/

Shtuar 13.06.2021 18:23