E FUNDIT/ Sulmohen me granatë policët dhe doganierët shqiptarë në Jarinjë të Kosovës

Para pak minutash është sulmuar me granatë pikë-qëndrimi i zyrtarëve policorë dhe doganierëve në kufirin e Jarinjes, bëjnë të ditur burime të KosovaPress-it

Sipas këtyre burimeve, granata është hedhur nga ana e Serbisë.

Përveç dëmtimit të objektit, nuk dihet nëse ka të lënduar./Express


Shtuar 17.10.2021 18:57