Punëtori bie nga çatia e humb jetën në Pukë, nën hetim pronari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pukë. Një punëtor, 66-vjeç që po punonte në çatinë e një banese ka rënë nga lartësia.

66-vjeçari nuk u ka mbijetuar plagëve dhe ka ndërruar jetë.

Burimet zyrtare bëjnë me dije se është marrë nën hetim pronari. /albeu.com/

 


Shtuar 9.09.2021 12:20