Policia aksion kundër lojërave të fatit në Tiranë

Policia ka ndërmarrë një aksion kundër lojërave të fatit në Tiranë

Aksioni është ndërmarrë nga seksioni për krimin ekomonik në drejtorinë e Tiranë, dhe si rezultat, në një lokal në Kombinat ka konstatuar pajisje dhe kompjutera për vendosjen e lotove.

Nga aksioni 2 persona kanë rënë në pranga, pronari i lokalit është shpallur në kërkim, ndërsa për tre klintë ka nisur hetim./albeu.com


Shtuar 7.11.2021 17:25