E FUNDIT/ Përfshihet nga flakët servisi i makinave

Një servis automjetesh është përfshirë nga flakët mesditën e sotme në Tiranë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:00, në Fushë-Prezë ku bëhet me dije se ka vetëm dëme materiale.

Forcat zjarrëfikse ndodhen në vendngjarje, teksa po punohet dhe për zbardhjen e shkaqeve të zjarrit.

Njoftimi
Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 14:00, në Fushë-Prezë, ka rënë zjarr në një servis makinash, ku ka vetëm dëme materiale.

Sherbimet e zjarrfikseve ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.


Shtuar 4.07.2021 14:21