Për herë të parë, Edi Rama zbulon se si do të quhet aeroporti i Kukësit

Kryeministri Edi Rama ka zbuluar mbëmjen e sotme në Abc news  se si do të quhet aeroporti i Kukësit.

Rama ka zbuluar se aeroporti i cili pritet të hapet në pak ditë, do të quhet “Flatrat e Veriut”.

“Aeroporti Ndërkombëtar Zayed – Flatrat e Veriut,” shkruan Rama në Facebook, teksa shpërndan dhe një video të aeroportit të ri.


Shtuar 8.04.2021 22:34