LIVE/ Nis dita e 7-të e vaksinimit anti covid, sot injektohen me dozën e parë policët

Ka nisur dita e 7-të e vaksinimit në vend.

Pas bluzave të bardha, të moshuarve, mësuesve, pedagogëve e gazetarëve, ditën e sotme do të imunizohen me vaksinën anticovid forcat e policisë.

Procesi do të nisë nga Tirana në stadiumin “Air Albania”.

Lajmi i mire u dha dje nga kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu gjatë një vizite në Berat. /albeu.com/


Shtuar 3.04.2021 09:45