Mbërrin Basha në sheshin “Nënë Tereza” (VIDEO)

 

Qindra mijëra njerëz po mblidhen në sheshin “Nënë Tereza” për të nisur fushatën zgjedhore të Partisë Demokratike e cila ka nisur në orën 17:00.

Në këto momente, mbërriti në shesh edhe kryedemokrati Lulzim Basha i cili do mbaj fjalën kryesore para qytetarëve.

Tenori Kastriot Tusha, ka kënduar mbrëmjen e sotme në sheshin “Nënë Tereza”, aty ku dhe është çelur zyrtarisht fushat zgjedhore për zgjedhjet e 25 prilllit.

Tusha, është ndjekur nga të gjithë qytetarët, por edhe kandidatët për deputetë.  /albeu.com/


Shtuar 25.03.2021 18:15