Makina përplas motorin, drejtuesi dërgohet me urgjencë në spital 

Një aksident ka ndodhur në aksin Balldre-Lezhë.

Automjeti ka përplasur një motor dhe drejtuesi i kësaj të fundit është dërguar në spital.

Drejtuesi i motorit ka marrë plagë pas përplasjes dhe po merr ndihmë mjekësore në spitalin rajonal të Lezhës.

 

 


Shtuar 9.04.2021 12:06