Lulzim Basha nuk heq dorë! Dorëzon formularin e kandidimit për kreun e PD-së

Aktualisht për kreun e PD-së kandidaturat e dorëzuara janë Lulzim Basha, Fatbardh Kadilli dhe Edith Harxhi, ndërkohë që nesër pritet të depozitojnë kandidimin Ibsen Elezi dhe Lisandër Hoxha.

Zgjedhja e kreut të demokratëve vjen pas humbjes së zgjedhjeve të 25 prillit nga ana e Partisë Demokratike.

Kujtojmë se zgjedhjet do të mbahen në datën 13 qersor.


Shtuar 21.05.2021 20:20