Grabitet një farmaci në Tiranë, autorët kërcënojnë me armë zjarri

Një farmaci është grabitur pak minuta më parë në Tiranë.

Grabitja ka ndodhur nën kërcëmin e një pistoletë te zona e Xhamllikut.

Mësohet se autori fillimisht ka goditur xhamin e farmacisë me pistoletë me zara metalikë.

Nga sulmi për fat të mirë nuk ka persona të lënduar.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po kqyrin kamerat./albeu.com