Formacionet zyrtare, Real Madrid-Liverpool (FOTO LAJM)

Në orën 21:00 Real Madrid pret në shtëpi Liverpool në ndeshjen e parë çerekfinale të Champions League.

Për Realin do të mungojnë Carvajal, Ramos, Hazard, Varane, ndërsa edhe Liverpool ka disa mungesa si Van Dijk, Origi, Henderson, dhe Gomez. /albeu.com/

Formacionet zyrtare:

Real Madrid: Courtois, Miliato, Nacho, Mendy, Casemiro, Kroos, Modric, Asensio, Lucas, Vinicius, Benzema.

Liverpool: Alisson, Alexander-Arnold, Phillips, Kabak, Robertson, Fabinho, Wijnaldum, Keita, Mane, Salah, Jota.

 

 

 


Shtuar 6.04.2021 19:51