Formacionet zyrtare, Milan-Man United

Milan-Manchester United starton në orën 21:00. Kuqezinjtë nuk do të jenë në gjendje të llogarisin Ante Rebic, Rafael Leao, Mario Mandzukic, Daniel Maldini, Alessio Romagnoli dhe Davide Calabria.

Urgjencë totale në sulm, me Pioli që rikuperoi Ibrahimovic, i cili fillon, megjithatë, vetëm nga stoli si Ismael Bennacer.

Formacionet zyrtare:

Milan: Donnarumma; Kalulu, Kjaer, Tomori, Theo Hernández; Meïté, Kessié; Saelemaekers, Çalhanoglu, Krunic; Castillejo.

Man Utd: Henderson; Wan Bissaka, Lindelöf, Maguire, Shaw; McTominay, Fred; James, Bruno Fernandes, Greenwood; Rashford.


Shtuar 18.03.2021 20:08