Formacionet zyrtare, Juventus-Napoli

Sot në orën 18:45 do të luhet sfida shumë interesante mes Juventusit dhe Napolit e vlefshme për Serie A.

Të dy skuadrat po luftojnë për të siguruar një vend në Ligën e Kampionëve dhe aktualisht kanë pikë të barabarta.

Formacionet zyrtare:

Juventus: Buffon; Danilo, De Ligt, Chiellini, Alex Sandro; Cuadrado, Bentancur, Rabiot, Chiesa; Morata, Ronaldo

Napoli: Meret; Di Lorenzo, Rrahmani, Koulibaly, Hysaj; Fabian Ruiz, Demme; Lozano, Zielinski, L Insigne; Mertens.

 

 

 


Shtuar 7.04.2021 18:07