E FUNDIT/ Drejt finales së madhe, formacionet zyrtare Itali-Spanjë (FOTO LAJM)

Italia dhe Spanja do të masin forcat sot në orën 21:00 teksa do të synojnë finalen e Londrës.

Theksojmë që në rast të ndëshkimit, sipas rregullave asnjë lojtar nuk rrezikon finalen. /albeu.com/

Formacionet zyrtare:

Italia: Donnarumma; Di Lorenzo, Bonucci, Chiellini, Emerson; Barella, Jorginho, Verratti; Chiesa, Immobile, Insigne.

Spanja: Unai Simón, Azpilicueta, Eric GarcIa, Laporte, Jordi Alba, Koke, Busquets, Pedri, FerrAn Torres, Oyarzabal, Olmo.

 


Shtuar 6.07.2021 19:58