Asnjë gjurmë prej 20 ditësh, zhduket 28-vjeçari (FOTO LAJM)

Një shtetas është raportuar i zhdukur në Bashkinë Kolonjë, Sherfi Mukaj.

Burimet bëjnë me dije se një 28-vjeçar ka humbur çdo gjurmë dhe hera e fundit që është parë ka qënë në 1 nëntor.

Sipas familjarëve, djali nuk ka folur me askënd para zhdukjes por në makinën e tij janë gjetur sendet e tij personale si telefoni, portofoli dhe karta e identitetit./albeu.com/


Shtuar 19.11.2021 12:46