E FUNDIT/ Aksidenti i rëndë në Tiranë-Elbasan, vjen reagimi i Policisë (VIDEO)

Policia e Shtetit ka reaguar lidhur me aksidentin e rëndë të ndodhur para pak minutave në aksin Tiranë-Elbasan.

Sipas Policisë si pasojë e aksidentit ka mbetur i lënduar një person i cili aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Kujtojmë se para pak minutave, video e frikshme e aksidentit mbërriti në redaksinë e albeu.com, ku dukeshin qartë pamjet e rënda të aksidentit.

Njoftimi i Policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 05.11.2021, rreth orës 13:00, në autostradën Tiranë – Elbasan, janë përplasur dy mjete.

Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i njërit prej mjeteve shtetasi K. G, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./albeu.com/