E FUNDIT/ Aksident tragjik në afërsi të Malësisë së Madhe

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Malësinë e Madhe.

Burimet bëjnë me dije se si pasojë e këtij aksidenti ka ndërruar jetë një person, shtetasi  J.Reka.

Forcat e policisë kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po hetojnë për zbardhjen e plotë të këtij aksidenti të rëndë. /albeu.com/