Aksident me pasojë vdekjen në Elbasan

Mbrëmjen e sotme në Elbasan është regjistruar një aksident i rëndë. Një mjet i paidentifikuar pa përplasur për vdekhe këmbësorin e moshës rreth 60-65 vjeç.

Njoftimi i policisë:

Elbasan/Informacion paraprak

Më datë 11.01.2022, në aksin rrugor, Elbasan – Cërrik, një mjet ende i paidentifikuar, ka përplasur një shtetas të moshës rreth 60-65 vjeç, i cili ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit, identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit si dhe identifikimin e shtetasit që humbi jetën./albeu.com


Shtuar 11.01.2022 22:41