E FRIKSHME/ Aksident i rëndë pranë Kopshtit Botanik në Tiranë (VIDEO)

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mbrëmjen e së hënës pranë Kopshtit Botanik në Tiranë.

Sipas burimeve, bëhet me dije dy automjete mësohet se janë përplasur dhe njëri prej tyre prej impaktit është spostuar pas.

Gjithashtu fatmirësisht nuk dyshohet për të lënduar apo jetë të humbura, por vetëm për dëme materiale./albeu.com/