E bëri dhe Jennifer Lopez, këngëtarja harron të heqë etiketën e veshjes në eventin e rëndësishëm (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur, Jennifer Lopez së fundmi ka postuar në llogarinë e saj disa foto nga eventi më i rëndësishëm i gjigantit të modës, Dolce & Gabbana.

Këngëtarja shfaqet teksa ecën në këmbë pasi del nga hoteli ku po qëndronte dhe shkon drejt një taksie që do ta dërgonte atë në ceremoninë e rëndësishme.

Por detaji që i ka shpëtuar J.Lo dhe ekipit që është përkujdesur për pamjen e saj, është etiketa e harruar në veshjen ikonike.

Kjo nuk është hera e parë që një personazh publik e bënnjë veprim të tillë, dhe normlaisht kur bëhet fjalë për përsonazhe publike vëmendja bëhet më e madhe.


Shtuar 31.08.2021 10:52