Do ta kishte zili dhe Messi, Salah driblon në mënyrë spektakolare 4 mbrojtës (VIDEO)

Mohamed Salah ka dhuruar show me Egjiptin.

Sulmuesi i Liverpool kontriboi në fitoren 4-0 ndaj që Egjipti arriti përballë Comoros, shkruan Albeu.com.

“Faraoni” realizoi 2 gola në këtë takim por ajo që ra në sy ishte një moment kur ai dribloi në mënyrë spektakolare 4 futbollistë radhazi. Për më shumë shijoni spektaklin. /albeu.com/


Shtuar 29.03.2021 22:57