“Di vetëm një mënyrë për të jetuar, duke luajtur”, Torres i rikthehet futbollit? (FOTO LAJM)

Fernando Torres mund të rikthehet në fushë.

Spanjolli vendosi t’i varte këpucët në gozhdë në gushtin e 2019-ës pasi e mbyllur karrierën e tij në Japoni me Sagan Tosu.

Në muajt e fundit, ish-sulmuesi i është dedikuar boksit dhe ka befasuar të gjithë me transforimin fizik.

Gjithsesi, mesazhi i fundit i postuar në Instagram lë të kuptohet se mund të kthehet në fushë.

“Di vetëm një mënyrë për të jetuar: duke luajtur. Për këtë arsye, unë kam vendosur të kthehem, Këtë të premte do të zbuloj se ku do të luaj”, ka qenë mesazhi i ish-numrit 9.

Mbetet për t’u kuptuar nëse 37-vjeçari do të kthehet zyrtarisht si futbollist profesionist apo nëse bëhet fjala për një miqësore ose një ndeshje për bamirësi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ???????? ?????? (@fernandotorres)


Shtuar 25.05.2021 22:02