Dhunohet mjeku te QSUT

Mjek i QSUT-së, Aranit Gogo është dhunuar nga një 28-vjeçar i identifikuar si Avjerino Vjero i cili kishte shkuar në urgjencën e spitalit nën efektin e lëndëve narkotike.

Mësohet se i riu ka qëlluar me grushta ndaj mjekut Gogo të cilit i ka thyer krahun dhe e ka lënduar në pjesë të tjera të trupit.

Ndërkohë ka ndërhyrë stafi i spitalit i cili ka dërguar 28-vjeçarin për trajtim në spitalin psikiatrik Nr. 5 Tiranë.

Materialet janë referuar në prokurori për plagosje e lehtë me dashje./albeu.com/


Shtuar 12.03.2021 15:50

Tags: