Dhimbje dhe lot! 4 makina funerali përcjellin në banesën e fundit familjen Gushi

Ditën e sotme po përcillen për në banesën e fundit 4 anëtarët e familjes Gushi që humbën jetën dje në aksidentin tragjik në Vlorë.

Në Patos 4 makina funerali, njëra pas tjetrës, janë nisur drejt varrezave.

Eduart Gushit, 44 vjeç, gruas së tij, Silvana Gushi, 33 vjeçe, dhe dy vajzave të tyre të mitura, Anastasia dhe Eva iu dha lamtumira e fundit nga familjarët mes dhimbjeve dhe lotëve./albeu.com

 


Shtuar 26.06.2021 10:13