DETAJET/ Ju bë atentat me eksploziv në Vlorë, kush është i plagosuri rëndë (VIDEO)

Një atentat me tritol është kryer para pak minutave në qytetin e Vlorës.

albeu.com ka siguruar pamjet ku shihet një person i plagosur përtokë, i cili dyshohet të jetë shtetasi I.Sefedini.

Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendngjarjes dhe po punojnë për ndihmën ndaj të plagosurit dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./albeu.com/