DETAJE/ Zbulohen emrat e dy të plagosurve në Tiranë, u goditën në gjoks e shpatull (VIDEO)

Janë identifikuar dy personat e plagusur pak më parë në “Qytet Studenti”, Altin Gjioka, 32 vjec, dhe Jetmir Marashi, 28 vjec të cilët janë goditur me plumba në gjoks dhe në shpatull.

Mësohet se 28 vjeçari, është në gjëndje më të rënduar.

Fillimisht të rinjtë kanë përplasur mjetet e tyre dhe kanë nisur të konfliktoheshin verbalisht për përgjegjësinë e atij aksidenti.

Është bëri  i mundur indenfikimi i autorit dhe është shpallur në kërkim nga policia. /albeu.com/


Shtuar 24.07.2021 21:14