“Çmenden” modelet ruse, zhvishen dhe spërkaten me ujë në mes të rrugës: Policia i arreston (FOTO LAJM)

Policia e Malit të Zi ka çuar pas hekurave tre modele ukrainase pasi u zhveshën nudo në mes të rrugës.

Fillimisht modelet të veshura me bikini po luanin me ujë me njëra-tjetrën duke përfunduar të zhveshura,

Ky veprim bie në kundërshtim me rregullat e autoriteteve malazeze, të cilët i kanë arrestuar menjëherë vajzat.

Grupi i vajzave më parë ishte arrestuar në Dubai, ku u shfaqën duke pozuar nudo në një hotel luksoz.


Shtuar 9.07.2021 22:49