“Çmenden” maturantët, filmohen duke bërë twerk në oborrin e shkollës (VIDEO)

Këtë të hënë, maturantët shqiptarë kanë zhvilluar testin në Gjuhën Shqipe dhe Letërsi. Të grumbulluar në grup në oborret e shkollës, nxënësit janë filmuar duke pritur që të futen në klasa.

Mirëpo, disa prej vajzave kanë përfituar nga minutat e fundit për ‘zbrazur’ stresin dhe ankthin para testit.

Në pamjet e publikuara nga JOQ, një nga nxënëset shihet që kërcen dhe lëviz të pasmet, duke bërë ‘twerk’. Pas saj, nisin të kërcejnë edhe vajzat e tjera.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

Shtuar 7.06.2021 01:06

Tags: