Çifti denoncon në polici të afërmin: Më ka përdhunuar vajzën

Një rast tronditës përdhunimi ka ndodhur në Kosovë. Një 23-vjeçare së bashku me partnerin e saj ka denoncuar rastin.

Mësohet se një nga familjarët e tyre minorenë ka përdhunuar vajzën e tyre.

“Më 08.12.2021 në ora 18:32 në SPB Shkup, 23 vjeçarja nga Shkupi dhe bashkëshorti i saj kanë denoncuar se rreth orës 08:00, familjari i tyre i mitur ka përdhunuar vajzën e tyre të mitur”, thuhet në njoftimin policor.


Shtuar 10.12.2021 20:57