Çfarë goditje! Shijoni këtë supergol (VIDEO)

Një supergol është  vjen nga Uzbekistani.

Doniyor Ismoilovdan ishte protagonist i ndeshjes midis Andijon dhe Surxon.

Lojtari vendas lëshoi një goditje nga reth 25 metrash duke mos i lënë asnjë shans portierit mik. Për më shumë shijoni golin. /albeu.com/


Shtuar 25.03.2021 16:42

Tags: